Kontejnerová přeprava

Kontajner

KontAjner.cz nabízí kontejnerovou přepravu sypkých materiálů (písek, štěrk, struska, recyklát - drcený asfalt, drcený přírodní kámen), strojů a zařízení, odpadů (stavení suti, hlíny, aj.), stavebních materiálů, stavebního a palivového dřeva (okory, štípané tvrdé i měkké dřevo v různých délkach), paletového zboží, dlouhých tyčových profilů a dalších surovin a výrobků po území České republiky i celé Evropy.

KontAjner.cz Vámi požadovaný materiál, stavební stroje a zařízení, manipulační techniku a další náklady dopravuje nákladním vozidlem Volvo FH 12 6x2 s hákovou natahovací kontejnerovou nástavbou německého výrobce Meiller. Maximální užitečná hmotnost přepravovaného nákladu je cca 12 tun.

Pro přepravu používáme natahovací hákový kontejner českého výrobce Podhoran Lukov s otevíracími dvoukřídlými zadními vraty, s upínacími oky v předním čele a podlaze. Vnitřní rozměry kontejneru jsou: délka 6500 mm x šířka 2400 mm x výška 1500 mm s celkovým objemem 23 m3.

Kontajner

Pro přepravu strojů a manipulační techniky (pojízdné i nepojízdné) používáme nájezdy s délkou nájezdu na kontejner 1500 mm.

KontAjner.cz nabízí také přepravu vašeho hákového natahovacího kontejneru.

Smluvně máme zajištěnou také likvidaci odpadů dle platných zákonů a norem o odpadech, za poplatek dle hmotnosti a druhu odpadu.

KontAjner.cz zajišťuje také prodej stavebních materiálů, palivového dřeva a dalších surovin, více informací zde.

Veškerý náklad, který kontAjner.cz přepravuje je pojištěný proti poškození při přepravě a manipulaci s nákladem.

Technické parametry

Kontajner
  • Vozidlo: Volvo FH 12 6x2
  • Nástavba: háková natahovací kontejnerová
  • Max. užitečná hmotnost: cca 12 tun
  • Objem kontejneru: cca 23 m3
  • Vnitřní rozměry kontejneru: délka 6500 mm x šířka 2400 mm x výška 1500 mm
  • Délka nájezdů na kontejner: 1500 mm
Kontajner Kontajner Kontajner

Cena přepravy

Kontajner

Veškeré ceny za přepravu, naložení a složení nákladu, čekání a další poskytované služby v rámci naší činnosti jsou smluvní po dohodě. Počítá se vždy příjezd ze základny a dojezd zpět.

Veškeré ceny jsou smluvní (dle dohody) s ohledem na rozsah služeb, vzdálenost přepravy a typ přepravovaného nákladu.

V rámci dlouhodobé spolupráce poskytujeme slevy.

Jsme plátci DPH.

Pro vámi požadované informace, nacenění přepravy a další dotazy nás kontaktujte: info@kontajner.cz nebo na tel: + 420 777 875 613.